Osiągnięcia

„Naszą największą słabością jest poddawanie się. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest próbowanie po prostu, jeden, następny raz.”

[Thomas Alva Edison]

2016 rok 

Bartosz IRZYK, Jakub KRÓL, Szymon STECZEK, Kacper ŻUK

I miejsce na 53. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego w sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:

„Zapobieganie nadużyciom w aplikacjach internetowych”

***

Patryk SEREK, Bartosz IRZYK, Kacper ŻUK, Paweł KAZIMIEROWICZ

II miejsce na 53. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego w sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:

„Just Travel”

***

Grzegorz GAJOCH, Michał GUMIELA, Piotr RZESZUT

III miejsce na 53. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego w sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:

„Budowa dozymetru opartego o tranzystory MOSFET przeznaczonego do misji kosmicznych”

***

Michał BARDZIŃSKI, Antoni GRZANKA, Adam NIEDZIAŁKOWSKI, Grzegorz PIETRUSZA, Dominik ROSIEK

Wyróżnienie za referat:

„Capture the FL_AGH”

***

2015 rok 

Marcin KNAFEL, Mateusz MAMALA, Mateusz WYDRA, Piotr BOMBA

I miejsce zdobyte na największym studenckim hackatonie w Europie – AGHacks. Drużyna pod nazwą TERMINATOR stworzyła projekt urządzenia automatycznie namierzającego i strzelającego gwoździami za pomocą działa Gaussa.
***

Antoni GRZANKA, Maksymilian CHODACKI, Rafał LIZOŃ, Eryk LENIART

 Wyróżnienie zdobyte na największym studenckim hackatonie w Europie – AGHacks.  Drużyna zaprojektowała aplikację „PERSPECTIVA” na urządzenia mobline z wykorzystaniem Google Cardboard pozwalającą widzieć obraz oczami drugiej osoby.
***

2014 rok

Marek TROJAN, Mateusz  GRZEGORZEK

II miejsce na 51. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego za projekt:

„GLOBUS RGB”

***

2013 rok

Jacek FURTAK, Anna MIELNIK

I miejsce na 50. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:
„SYSTEM ZDALNEGO STEROWANIA OŚWIETLENIEM ULIC Z WYKORZYSTANIEM SIECI TELEFONII KOMÓRKOWEJ”
***

Artur ISKRA, Karol OKRASKA, Mateusz MALUHA

II miejsce na 50. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:
„APLIKACJA ROWEROWA NA URZĄDZENIA MOBILNE”

***

Monika ZIĘBA, Justyna CHOWANIEC

III miejsce na 50. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:
„ANALIZATOR RUCHU DROGOWEGO”

***

Łukasz RAJZER, Adrian BARAN

IV miejsce na 50. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:
„PLUSKWA – LOKALIZACJA OSÓB I PRZEDMIOTÓW”



2012 rok

Tomasz Pawlicki

I miejsce na XLIX Sesja Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:
„Dermatoskop na telefon”

***

Marek Leus, Gabriela Jajkiewicz

II miejsce na XLIX Sesji Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:
„e-Bank Czasu”

***

Łukasz Rajzer

III miejsce na XLIX Sesji Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:
„Sprzęt do pomiaru czasu przejazdu slalomu narciarskiego”



2011 rok

Magdalena Mieczkowska

II miejsce wraz z zespołem

(Magdalena Mieczkowska , Sandra Imiela, Tomasz Dubikowski )
w VI edycji Uniwersytetu Ernst & Young
Strona E&Y

Magdalena Mieczkowska, konkurs

***      ***     ***

Jacek Rajda, Marcin Rapacz

I miejsce na XLVII Sesji Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:
„Free space mouse – alternatywna mysz”

Jacek Rajda, Marcin Rapacz, konkurs***

Łukasz Prasnal

III miejsce na XLVII Sesji Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:
„Analiza bezprzewodowej sieci sensorowej standardu IEEE 802.15.4”



2010 rok

Wojciech Gertz

I miejsce w polskiej edycji konkursu Cisco University Prize
strona firmy Cisco, artykuł w magazynie Chip

Wojciech Gertz, konkurs


***      ***     ***

Marcin Rapacz, Damian Ziobro

I miejsce na XLVII Sesji Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych oraz II miejsce na Sesji Laureatów za projekt:
„Tworzenie sieci Bluetooth z urządzeniami domowymi”

Marcin Rapacz, Damian Ziobro
***

Rafał Czubak, Michał Hajduk, Dawid Juszka

II miejsce na XLVII Sesji Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:
„Implementacja wielodomenowego środowiska sygnalizacyjnego o funkcjonalności sieci GMPLS”

***

Wojciech Gertz

III miejsce na XLVII Sesji Kół Naukowych Pionu Hutniczego w Sekcji Telekomunikacji i Technologii Informacyjnych za projekt:
„Wirtualizacja sieci”



2007 rok

Przemysław Bereski, Andrzej Kuroś, Marcin Marzec, Tomasz Pawlicki

I miejsce na XLIV Sesji Kół Naukowych Pionu Hutniczego oraz I miejsce na Sesji Laureatów za projekt: „Sterowanie robotów mobilnych przy użyciu bezprzewodowej sieci ad-hoc”



2006 rok

Piotr Kamisiński, Tomasz Kurczych, Marek Talarczyk

III miejsce na XLIII Sesji Kół Naukowych za projekt: „Zastosowanie systemu czasu rzeczywistego eCOS w aparaturze kontrolno-pomiarowej pracującej na platformie ARM-LPC21xxx”



2005 rok

Krzysztof Boroń, Krzysztof Kawecki i Maciej Walczyński

III miejsce na XLII Sesji Kół Naukowych za projekt: „System sterowania urzadzeniami gospodarstwa domowego”



2003 rok

Zespół zajmujacy sie projektem: „WLAN – lokalne bezprzewodowe sieci komputerowe”, II miejsce na XL Sesji Studenckich Kół Naukowych AGH oraz I miejsce na XXVII Międzynarodowej Studenckiej Sesji Naukowej na Politechnice Częstochowskiej

***

Zespół zajmujący się projektem: „Bluetooth”, miejsce premiowane na XL Sesji Studenckich Kół Naukowych AGH oraz I miejsce na XXVII Międzynarodowej Studenckiej Sesji Naukowej



2002 rok

Andrzej Głowacz

II miejsce na XXXIX Sesji Studenckich Kół Naukowych AGH



2001 rok

Jakub Gałka

I miejsce na XXXVIII Sesji Studenckich Kół Naukowych AGH